Yeni Opel İnsignia özellikleri hakkında bilgiler

opel insigna insigniao özellikleri insigna resimleri insignia fotoğrafları 210 model insignia yeni kasa

Opel Insignia by ECOgarf!.

Unofficially Autoweek bir kaç gün geri açıkladı hale getirilmesinden sonra, şimdi resmi 2009 Opel Insignia bir sonraki nesil ortaya çıkardı. Avrupa’da Opel Vectra yerine amaçlayan, bu Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda6 ve Citroen C5 ile yarışacak. ABD’de Insignia yayın hakkında bilgi henüz ama yakın bir gelecekte Saturn Aura ve ardılı olarak geliyor olması bekleniyor.

09 Insignia Dünya Premiere.
The Insignia çentik-yukarıya açılır arka kapı ve 22 Temmuz 2008 Londra Motor Show ve isabet İngiltere galerilerinde Kasım başlayan ilk olacaktır.

09 Insignia Boyut Karşılaştırması.
The Insignia 21 cm daha uzun ve beş cm Vectra bunun yerine daha geniş olup, ek 35 mm dingil ile gelir. Üç model, standart salon, bir yukarıya açılır arka kapı ve vagon da dahil olmak üzere kullanılabilir.

Opel Insignia Interior by ECOgarf!.

09 Insignia Özel Özelliği.
Insignia en son nesil AFL Adaptive İleri Aydınlatma sistemi ile birlikte geliyor. Dokuz farklı ışık demeti ayarlarını otomatik olarak kendilerini çeşitli sürüş koşulları, aynı zamanda güvenlik artırılması ve heyecan sürüş etmek için ayarlayın. Ve AFL sistem üzerinde bir başka unsuru olan konvansiyonel sistem halojen lambalar içeren daha da az enerji tüketen LED gündüz çalışan ışık, böylece gelen CO2 emisyonlarının düşürülmesi ise 6 gr / km neredeyse sıfır.

09 Insignia Drivetrain.
The Insignia ön ile başlangıç çark ve çark sürücüsünden sunulmaktadır. The “Adaptive 4X4” sisteminin proaktif, anında tork dağıtımı sadece iyi çekiş sağlar hem de istikrar ve dinamik kullanım performansı sürüş arttırır. All-wheel sürücü Insignia, kendi Uyarlamalı İstikrar Teknoloji ile FlexRide mekatronik şasi sistemi olarak araç sürüş koşulları ve sürücü onun ruh maç için ayarları seçmenizi sağlar geçerli uyum sağlar. FlexRide de ön tekerlek sürümü mevcuttur.

09 Insignia Motor seçenekleri.
Diesels üç veya dört benzinli motor-powered seçeneği ile geliyor. Bu üç yeni direkt enjeksiyonlu diesels 2,0 litre ve çıkışları 110 160 HP spanning bir yer özelliği. Dört benzinli motor kW birimi dört silindirli 115 bir V6 için 260 HP ile arasında değişir.
Sonradan Insignia motor line-up bir EcoFLEX sürümü sunan diğer daha güçlü türevlerini yanında çok düşük CO2 emisyonları ile genişletilmiş olacaktır.

09 Insignia Emisyon ve İletim.
Tüm mevcut yedi motorlar Euro 5 emisyon standartlarını karşılayacak ve ya manuel veya otomatik altı hızlı yayınlar ile birlikte gelir.

The Insignia GM Europe Uluslararası Teknik Geliştirme Merkezi Rüsselsheim, Almanya, da üretim ev is geliştirilmiştir. Bu Rüsselsheim tesisi en gelişmiş araç bitkilerin endüstri içinde.

Opel Insignia by ECOgarf!.

Etiketler: , , ,
Facebook Profilinde Paylaş Twitter'da Paylaş
null
Özel Arama
    null