tüvtürk araç muayene istasyonları randevulu sisteme geçti

Araç muayene zamanınız geldiyse bu bilgileri okumanızda fayda var. Muatene istasyonlaının özelleşmesiyle beraber kafalarda kalan soru işaretlerini en aza indirmek için bu yazıyı okuyun.

TÜVTURK’ün araç muayene istasyonlarındaki randevu sistemi uygulaması, İstanbul, Ankara ve İzmir’in ardından Bursa’nın da aralarında bulunduğu 19 ilde daha başladı.

TÜVTURK’ten yapılan yazılı açıklamada, araç sahiplerinin işlemlerini hızlı ve kolay gerçekleştirmeleri adına, mesai saatlerinin uzatılmasından, bir istasyonda vardiya sistemi ile çalışmaya ve personel sayısını artırmaya kadar çeşitli çalışmalar gerçekleştiren TÜVTURK’ün bu hizmetlerine ek olarak “Randevu Sistemi Uygulaması”nı hayata geçirdiği belirtildi.

İlk olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de başlatılan randevu sisteminden yararlanabilecek iller arasına Bursa’nın da katıldığına işaret edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
“TÜVTURK’ün İstanbul’da 12, Ankara merkezde 4 ve İzmir merkezde ise 3 istasyonunda olmak üzere toplamda 19 istasyonu ile 15 Martta başlattığı randevu sistemi uygulaması, 26 Martta Adana, Antalya, Balıkesir, Bolu, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İçel, Kocaeli, Konya, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri ve Bursa’da da devreye girdi.

Bundan böyle bu illerde araçlarını TÜVTURK istasyonunda muayene ettirmek isteyen araç sahipleri, randevu alarak işlemlerini kısa sürede kolaylıkla tamamlayabilecekler. İsteyen araç sahipleri önceden olduğu gibi randevu almadan da TÜVTURK istasyonlarından sıra numarası alarak muayene işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Araç sahipleri, randevu sistemi uygulamasına geçen istasyonlar için Türkiye’nin her yerinden TÜVTURK Araç Muayene İstasyonları resmi internet sitesini ‘www.tuvturk.com.tr’yi ziyaret ederek randevu alabiliyorlar.”

Randevu almak için 0212 – 444 80 08 no’lu TÜVTURK Çağrı Merkezinden alabilirsiniz. Randevu sisteminin direkt internet adresi ise https://reservation.tuvturk.com.tr ‘dir.

Önemli bilgiler:

Ayrıca;

a- Otobüs, kamyon, çekici ve tanker için
147.50 YTL.

b- Otomobil, minibüs, kamyonet, özel amaçlı taşıt, arazi taşıtı, römork ve yarı römork için
110.90 YTL.

c- Traktör (römorklu ve römorksuz), motosiklet,

motorlu bisiklet için
57.80 YTL

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Facebook Profilinde Paylaş Twitter'da Paylaş
null
Özel Arama
    null