Net Ses ve Telefon Dinleme

Ses dineleme yazılımlarının en büyük sorunu yazılımın beklenilen performansı her telefon modelin göstermemesidir. Firma olarak telefon dinleme konusunda yapmış olduğumuz araştırmalar sonrasında mevcut yazılımların performansını artırmanın yanında cihaza özel yazılımlar sunmaktadır. Her marka telefona rahatlıkla uyum sağlayan karma yazılım aksine kalitenin en üstünü yaşatarak net ses ile dinleme yapmak sağlanmaktadır. Fısıltı tonunda olan konuşmalarda cihazdan süzgeçlenerek geçmektedir. Hoparlör kalitesinden ve yazılım özelliklerinden dolayı yaşadığınızı sorunlar ortadan kalkacaktır.
Farklı firmalardan yazılım alarak paranızın karşılılığını almamanız kaçınılmaz olmaktadır. Bu korkuların ilk sırasında yazılımın lisanslı olmamasıdır. Bunun yanında telefona yüklü olarak sunulan yazılımın telefondan dolayı kaynaklı sorunlarıdır. Yurt dışı kaynaklı çalışan kişiler kacak telefonlar ile sizleri kandırmaya çalışmaktadır. Garantisi olmayan bu telefonlar kayıt yapılmadan piyasaya sunularak müşteriye verilmektedir. Yazılım yüklü olduğu düşünülen telefon bir ay gibi bir zaman sonrasında kullanım dışı kalmaktadır. Yazılımın yeni ımail ile devreye sokulduğunu iddia etmeleri ise işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale gelmesini sağlamaktadır. Telefon dinleme yazılım ve programları telefon ımail numarasına kayıt edilmektedir. Fakat sizin almış olduğunuz yabancı ülke ürünü cihazların aylık olarak ımail numarası değiştirilmesi yazılımın kullanılmasında mantıksızlığı başlatmaktadır. Ücretinizin tam karşılığını almanız için tek çözüm firma müşteri temsilcilerimiz ile yapacak olduğunuz görüşmedir.
Telefon dinleme konusunda beş yılın üzerinde olan profesyonel hizmet süremizde bu güne kadar en küçük bir sorun yaşanmamıştır. Yazılımlarımızın tamamı lisanslı olmakta ve her ürünümüzün arkasında durmaktayız. Ses dineleme veya sosyal ağ kontrollerini yapmak için tek çözüm firmamızdır. 7/24 hizmet prensibi ile çalışan firmamız bu güne dek en küçük bir sorun veya problemi göz ardı etmemiştir. Aynı özen yazılımlarımızın seçilmesinde ve mühendislerimizin yapmış oldukları işlemlerde devam etmiştir.

Etiketler:
Facebook Profilinde Paylaş Twitter'da Paylaş
null
Özel Arama
    null