Bedensel şişkinlik sorunları ve tedavisi

Bedensel şişkinlik sizi mutsuz hissetmenize neden olabilir. Ne zaman parmak, yüz, karın veya ayaklarını ekstra sıvı ile, bu gibi önlemleri alma konusunda doktorunuza başvurunuz şişmeye olsun gereksiz su sisteminizde kurtulun.
1. Tuz alımını sınırlandırın. Sürece doktorunuz bir tıbbi nedenle, fazla tuz yemek işleme lunchmeats, cips gibi tuzlu gıdalar önlemek ve hatta sadece tuz shaker kullanarak istiyor. Sarımsak ve limon tadı gibi et ve sebze iyi ve sizin için daha iyidir. Görme dışında dolapta yemek sırasında tuz shaker tutun ve yalnızca sen olmadan yiyorsanız gıda can’t stand kullanabilirsiniz. Dondurulmuş akşam yemeği mezeler gibi birçok işlenmiş gıdalar, tuz çok içerdikleri için, bunları idareli kullanmayı unutmayın.

2. Bol bol su. Su içmek için garip gelebilir amacıyla almak su vücudunuzun, ama kurtulmak ekstra sıvı sisteminizde su tutma herhangi bir inatçı tuz yıkayıp temizlemek olacaktır. Bazen yeterli su alamazsanız, vücudunuz onu, ne hangi şişkinlik neden olabileceği üzerinde tutmaya çalışır. Sekiz bardak su her gün içmeye çalışın.
3. Çay veya bir fincan kahve var. Sürece kafein, arada bir bardak vücudunuzdaki ekstra sıvı floş yardımcı olacaktır kaçınmak gerekiyor. Kafein doğal bir diüretik gibi, ama eylemleri çok fazla içmem veya ve susuz olacak vücudunuzun üzerinde sıvı biraz olduğu bırakılır tutarak başlar. Çikolata az derecede aynı etkiye sahip olabilir, olabildiğince bazı meyve ve sebzeler.
4. Günlük egzersiz. Fiziksel aktivite vücudunuzun verimli çalışmasını sağlayacak yardımcı olur. Ayrıca sıvı dolaşım sistemi doku ve üzerinden daha hızlı ve daha iyi, böylece gereksiz sıvı kaldırma işlemi için hamle. Yine, bir egzersiz programına başlamadan önce doktorunuza danışın, ama muhtemelen o ya da o dolaşırım daha iyi hissediyorum ve ilave su ortadan kaldıracak yardımcı olacak kabul edecektir.
5. Öğünler arasında yemek kaçının. Sindirim yolu yemek arasında yerleşmek evler, bu baharatlı veya yağlı gıdalar yeme gelen özellikle tip doğal şişkinlik rahatlatmak için yardımcı olur. Besleme arasında kurtarmak için bağırsak zaman verilmesi onları sakin yardımcı olur ve daha iyi iş, böylece elde ekstra sıvı kurtulun. Yemekten önce tekrar sistem dışı baskı alabilir ve su vücudunuzun dışında iki veya dört saat bekliyorum.
6. Üzerinden kullanmak yapmayın-siz su sayacı hapları doktorunuza başvurun. Bunlardan bazıları böbreklere veya zor olabilir istenmeyen yan etkileri olabilir. Şansını doktorunuz teşvik edecek size ulaşmak o Burada özetlenen veya bir su hap o doktor izleyebilirsiniz reçete olabilir gibi doğal yollarla şişkinlik kurtulun.
Şişkinlik ve çirkin bizi zaman için çok rahat değil. Elde ekstra sıvı doğal, sağlıklı şekilde hekim öncelikle kontrol ettikten sonra kurtulmak emin olmak için hiçbir şey tıbben bu değerlendirmeye gereken yanlış için bu ipuçlarını deneyin

Etiketler: , ,
null
    null