Dr. İbrahim Saraçoğlu Prostat için Bitkisel Tedavi önerileri

İlerleyen yaşlarda Erkeklerin en büyük sorunlarından biri  olan prostata karşı brokoli mucize etkiler gösteriyor. Cinsel isteksizliğin çaresi ise havuçta gizli. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun her iki dert için hazırladığı özel kürler var.

Prostatı önleyen kürlere gözatmadan önce brokolideki şifa kaynağına bir bakalım. Brokoli gerçek bir C-vitamini deposu. Bir tanesi günlük ihtiyacımızın tamamını karşılar. Brokolinin lifli yapısı ise bağırsaklara şifadır.

Prostata karşı kür: (şikayetiniz 1-2 yıldır devam ediyorsa bunu uygulayın)Hazırlanışı: Yaklaşık, bir litre kaynamakta olan suyun içine 200-250 gram brokoliyi atınız. Hafif ateşte en fazla 4-5 dakika haşlayınız. Ilıdıktan sonra süzüp posasından suyunu ayırınız.
Bu suyun üçte birini sabah, üçte birini öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karına içiniz. Brokoli suyunu içtikten sonra yirmi dakika hiçbir şey yiyip içmeyiniz (su hariç). Eğer çalışan bir insan olarak öğle üzeri evinizde bulunamıyorsanız, yarısını sabah, diğer yarısını da akşam aç karına içebilirsiniz.
Yedi günlük uygulamanın sonunda üç gün ara veriniz. Toplam uygulama zamanı yirmi bir gün olacaktır (üç günlük aralar hariç). Uygulama tamamlandıktan sonra ileriki zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa on beş günlük brokoli kürü uygulamanız gerekir.

Prostata karşı kür 2: (şikâyetiniz 2 yıldan fazla devam ediyor ise) Kür 1’in aynısıdır. Sadece uygulama zamanı daha fazladır. Bu durumda en az 45 gün uygulanır (üç günlük aralar hariç). Uygulama tamamlandıktan sonra ileriki zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa 15 günlük brokoli kürü uygulamak gerekir.
İyi huylu prostat büyümesi ve prostat içi iltihaplanma tedavi edilmediği taktirde cinsel isteksizliğe neden olur. Cinsel isteksizliğe karşı mükemmel çözüm ise keçiboynuzu veya havuç kürüdür. Bu kürler de şöyle hazırlanıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
null
    null