internette arkadaşlık siteleri hakkında

Sevgili bulmak için birçok yol vardır. Yeni yollar internet üzerinden doğuyor. Bazı insanlar sohbet odaları başkalarıyla karşılamak ve bazı çöpçatanlık siteleri aracılığıyla bunu kullanıyor..
Birçok farklı çöpçatanlık siteleri bu gün, ve hepsi biraz farklı. Bazı uyumluluk rapor onlar sizin gibi kişilerle size maç için kullanmak doldurmanızı istiyoruz. Başkaları ve sonra bir profili doldurmak için diğer okuyucuların ‘profillerini görüntüleyebilmek için izin isteyin. Hala diğerleri personals reklamlar gibi çalışır. Ne avantaj ve her birine dezavantajları nelerdir?

Sitenin ilk tip olarak, konum oldukça uzun olabilir doldurmak için rapor istedi. Onu doldurmak için 20-40 dakika sürebilir ve nasıl cevap emin değilseniz sorulan sorular olabilir. Ayrıca, sonunda, siz veya uyumlu olmayabilir. Bu yöntem çok iyi, bazı insanlar çalışır ama diğerleri için de. Bazı insanlar kolayca kategoriler halinde yani bilgisayarlı sistem onlara yardım anlamına gelir uymaz. Başkaları kategoriler halinde ve uygun birkaç maç kendi seçim olabilir.
Ikincisi daha az kesin bilimidir. Kullanıcılar gitmeli ve birbirlerini bulmak yerine sadece uyumlu olmak. Bunun avantajları kendi hızında arıyor, sizin (az) profili, karmaşık ve toplantı halkının büyük bir olasılıkla sahip kendi doldurarak içerir. Çünkü birçok kişi ve ciddiye almıyoruz seçtikleri kişi ile toplantı aracılığıyla takip etmez Ancak, büyük olasılıkla, eşleşmiş olmaktan daha az şansı var. Ayrıca, var kadar kimse hakkında onların kısa profili ve küçük bir resmi ile öğrenebilirsiniz değil.
Üçüncü tür kadar gizli sağlar / eğer insanlarla tanışmak için karar verirler. Çünkü çok kısa ve genelde herhangi bir resim içeriyorsa Ancak, bundan daha düşük tepki hızı, gazete personeli ile ortak olmasıdır.
Worth bu siteler, genel misiniz? Birçok, evet. Hepsi den online dünya üzerinde, sadece bir klik tekli yüz binlerce koyun. Tipik olarak,, profiller gözatabilir, resimlerini görmek ve anlamaya eğer onları hiç başvurmadan önce kişi ile ortak bir şey var. Toplantı insanların çok daha az zaman alır ve bir “fırsat” toplantısı hayallerinizdeki potansiyel kişiyle beklemeniz gerekmez.
Ancak insanlar her zaman dürüst değil online. Resmi onların olabilir kendi profil yatıyor içerebilir. Bu inanılmaz derecede yaygın değildir; insanların çoğu dürüst. Her zaman bir şans olsa da, o kişi size ne o ya da o olmak gibi görünüyor ve bu bir sorun olabilir değil konuşurken olmasıdır.
Bir diğer potansiyel sorun değil birçok kişi bu hizmetler için ödeme yapmak istersiniz. Birçok siteler sürece iletişim bilgileri için bir ücret ödemek (ya da sizin gibi) sizinle eşleşen olduğunuz insanların iletişim izin vermez. Bazı insanlar, kim daha fazla ciddiye toplantı insanların içine, bu için ödeyebilirsiniz. Başkaları ve yüzünden kişinin temas önlenebilir olmayacaktır.
Sonuç olarak, çöpçatanlık siteleri araştırılmalıdır ilginç bir yeni gelişme, ama dikkatle vardır. Eğer piyasada bir ortak için, onlara bakın, ancak onları çok fazla stok koymayın. Olsanız bile, birileri online karşılamak yapmak şahsen en kısa zamanda onları karşılamak için emin olun (eğer 18 yaşın üzerinde ve böylece güvenli bir şekilde yapıyoruz).

Etiketler: , , ,
null
    null