Nissan yeni Murano özellikleri

Murano HDR by 762x51.

2003 yılında tanıtım için, Nissan Murano ve sportif tasarım ve yetenekli olan bir not verildi Ve 2009 modeli özelliği ayrıntılandırmaları ile geliştirilmiş ve yükseltilmiş performans yetenekleri daha fazla arttı

Yeni Murano beş yolcu, orta ölçekli geçiş SUV, her iki ön veya kullanılabilir tüm çark sürücü ve üç düzeltin düzeyde: S, SL ve LE.

Çift giriş seviyesi çok iyi, tüm güç aksesuarları, 18 inç alaşım jantlar, çift bölgeli otomatik iklim kontrol, direksiyon, bölme / arka koltuk katlama telescoping dahil uplevel standart özellikler ile donatılmış, yolculuk bilgisayarı, altı hoparlör ses sistemi bir altı-disk CD değiştirici ve yardımcı ses jakı.

SL kadar taşımak bir güç sürücü koltuğu, güç geri arka koltuklar ekler (dik dönmek, eğer düşürdü, bir tuşa dokunuşla), gizlilik cam ve deri-yardımcı ses kontrolleri ile direksiyon tamamladı.
En üst-the-line LE deri döşeme, ısıtmalı ön ve arka koltuklar, güç sürücü ve yolcu ön koltuklar, 20 inç alaşım jantlar, arka güç liftgate, yağmur-wipers algılama dahil standart özellikleri, ısıtmalı yan, otomatik aynalar-dimming dikiz aynası, Keyless kontak / giriş, çatı raylar, otomatik Xenon farlar, Açılır kargo alanı düzenleyen bir yükselttiyseniz Bose ses sistemi, uydu radyo, iPod entegrasyonu, dikiz kadar kamera ve Bluetooth bağlantısı.

En LE özellikleri birkaç seçenek paketleri içinde SL için kullanılabilir. Diğer seçenekler sabit sürücünüzdeki navigasyon sistemi, bir çift tepe penceresi paneli ve arka-koltuk eğlence sistemi içerir.
(Güncelleme: Bad Ekonomi Alt Murano fiyatlar yol açmaktadır:

Nissan satışları, geçen ay, her geçen iki ay içinde dik düşerse aşağıdaki bir kuyruklu 31,2% dalmış.

Söz bu bayiler çalışıyorlar …’s olan bazı son derece iyi fırsatlar şimdi yeni bir Nissan vardı için anlamı … fatura fiyatları, bazen çok altında genellikle aşağıda.

Tam olarak nasıl yeni bir Murano en düşük fiyat almak için bu makalenin sonuna doğru bağlantı bakınız.)
Olan Murano tüm modeller güçlendiren bu 265 beygir gücü ve 248 sterlin-tork ve ayakları üreten 3.5 litre V6 motor ve sürekli değişken transmisyon (CVT) için eşlenir. While the LE sadece AWD ise, S ve SL olarak ya ön veya tekerlekli sürücü geliyor.

The Le 0 60 mil sadece 8 saniye içinde devam zamanlı olmuştur. Gerek FWD ve AWD Murano için EPA gaz kilometre olan karayolu üzerinde 18 MPG şehir ve 23 MPG olduğunu.

Tüm modeller için standart güvenlik özellikleri istikrar kontrol, fren, aktif ön kafa kısıtlamalarımıza, yan hava yastıkları ve yan perde hava yastıkları ile yardımcı antilock disk frenler (ABS) içerir.
Top-notch malzemeleri ve inşa mükemmel kalite kombinasyonu bir de daha lüks SUV olduğumuzu hissederiz yapabilir. Ek olarak, bir üçüncü sıra koltuk bir Murano, iyi bir yolcu bir seçenek değildir artı ikinci satırında yer ve bolluk olduğunu. Ayrıca mevcut kargo alanı 64 kübik fit’s.

Hafif alüminyum parçalarını yeniden kullanılan edildi mühendisliği süspansiyon ve direksiyon sistemi yükseltilmiş daha 2009 Murano’s kullanım dinamikleri ve yanıt geliştirilmiş bulunmaktadır. Ayrıca bu yıl eklenen yeni bir akıllı all-wheel-drive sistemi (ilk Nissan Rogue tarafından) da gelişmiş çevikliği katkıda bulunmuştur gelmektedir.

Nissan da revize CVT, birleştirilerek uyumlu geçiş kontrol yazılımı, gerçekten manuel kaydırmalı modu gereksiz varlığını yaparken 30 yüzde hız oranı değişiklikleri artırdığını iddia ediyor.

Etiketler: , , , , , , ,
null
    null