Dacia Duster Jeep Özellikleri Fiyatları

Renault Mais Dacia Marka Yöneticisi Orhan Çetin, 2010 yılının Dacia için yeni bir dönüm noktası ve mihenk taşı olduğunu belirterek, bunun nedenin ilk defa 2010 Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkartıkları ve ön satışına başladıkları Dacia Duster olduğunu ifade etti.

Dacia Duster’ın çok iddialı bir modelleri olduğuna değinen Çetin, Dacia Duster’ınotomobil pazarındaki yerleşik tabuları değiştirmek üzere geldiğini belirtti.

Çetin, Dacia Duster’ın gerçek ve çok iyi bir performansta, sağlam,dayanıklı bir 4*4’ün aynı zamanda hesaplı olabileceğini ispatlamak için geldiğini dile getirerek, Dacia Duster’a 2010 yılı ve sonrasındaki hedeflerinde çok güvendiklerini dile getirdi.

“Dacia Duster arazi aracında tabuları yıkmak üzere geliyor” diyen Çetin, Dacia Duster’ın başlangıç fiyatının 29 bin 990 lira olduğunu ve 44 bin liraya kadar varan fiyat aralığı ile 4×2 ile 4×4 versiyonlarına sahip olunabileceğini anımsattı.

Çetin, Dacia Duster’ın lansmanı iki etapta gerçekleştireceklerini bildirerek, “Önce 4×2 versiyonları gelecek. 4*2 versiyonlarını 2 Mart tarihinde ön satışını yapmaya başladık. Bu araçları müşterilerimize 26 Nisan 2010 tarihinde teslim etmeye başlayacağız. 4*4 versiyonlarımız ise Haziran 2010 tarihinde gelmeye başlayacak” diye konuştu.
Yazının devamını okuyun »

Etiketler: , , , , ,
null
    null