egzama hastalığı bilgiler ve tedavisi

Egzama, vücudun herhangi bir yerinde görünür. Bu, sadece müracaat sıfırdan için doyumsuz bir kaşıntı hissi verir. Bu durumda bu yana çizilmeye yaraların oluşmasına neden olabilir, durumu daha da kötü olabilir. Deri Mayıs görünür, kabuklu, kabarcık ile, kuru kızarıklık ya da derme çatma kırık yüzeyler.
Bu durum vücudun bağışıklık sisteminin aşırı tepki olduğunu. Basit allergen kurtulabilirsiniz için tam şişmiş tepki oluşturabiliriz. Bu overreaction çok rahatsız döküntü, yakınlardaki cilt ve cilt bile inflamasyon çizilmeye ağır dolayı tahriş tarafından görülüyor.
Overreactions ve bölümlerini önlemek için bağışıklık sistemi bakmak gerekir. Ne egzama kontrol etmek için en iyi yolu, ve de onları kontrol etmek için ilaç reçete olarak dermatolog danışın.
Sen güçlendirmek ve aşağıdaki ek ve gıdalar kullanarak kendi bağışıklık sistemi artırmaya yardımcı olur:
Ek için genel bir maden ve mineral ürün, al.
EFA bir yerel sağlık gıda saklama ve ya EFA yağı veya balık yağı tabletleri ile temel yağ asitleri en az 2 tablespoons bir gün sürer alın. Eğer yüksek sorunlu egzama olmak, 4 tablespoons için miktar çift.
Bir glyconutrients veya Beta glucan gibi bir diyet ek deneyin.
Vitamini B. Sıvı B vitamini her zaman tam emme garanti önerilir çok almaya çalışın. Sıvı B mide tarafından hazmedildiginde değil. Bu ağız ve müköz membranlar tarafından absorbe olur. Bu çok zaman cilt son derece önemli olduğunu vurguladı.
Genellikle, günde iki kez yeşil çay içmek için yardımcı olur. Yeşil çay sebebi ise genellikle egzama reaksiyonları asidik olmasıdır. Yani bu vücudun hafif alkali yapmak yardımcı olur.
Iki günde üç kere yeşil veya siyah çay içme bir alışkanlık haline alın. Bu ve antioksidanlar içerir Sinirleri teskin edebilirsiniz.
Her gün sabah güneş blok giyim emin olun. Pazar blok çinko oksit veya titanyum dioksit içerir. Avobenzone gibi Ingredients, yeni flareups tetikleyebilir. Bunlar genellikle kimyasal sunscreens ve kullanılan kaçınılmalıdır.
Kullanım topikal merhem ve moisturizers bu temel yağ asitleri içerir. Bazıları EFA’s tryglycerides olan olan malzemelerin, hindistan cevizi yağı, oleic asit, linoliec asit, hodan yağı, keten tohumu yağı, balık yağı ve yağ çuhaçiçeği. İşte diğerleri burada belirtilmemiştir.

Etiketler: , , , , ,
Facebook Profilinde Paylaş Twitter'da Paylaş
null
Özel Arama
    null